1. decembra 2016 Komentáre (0) Archív podujatí

Zimná bežecká séria-4.kolo Grand finále-11.02.2017.

Záverečné kolo Zimnej bežeckej série štartuje z Tatranskej Polianky a končí pri Horskom hoteli Sliezsky dom. Trasa v dĺžke cca. 6,7km vedie asfaltovou cestou a má prevýšenie cca. 640metrov. Po ocenení najlepších pretekárov daného kola bude nasledovať vyhodnotenie celej Zimnej bežeckej série v jednotlivých vypísaných kategóriách.

Registrácia: pretekaj.sk

Štartovné vo výške 7€ na jednotlivé preteky platí v prípade registrácie cez pretekaj.sk vrátane platby do nasledovných termínov: 1.kolo do 31.10. 2016, 2.kolo do 30.11.2016, 3.kolo do 31.12.2016 a 4.kolo do 31.1.2017. Zaplatené štartovné sa nevracia.
Štartovné 10€ na jednotlivé kolá platí po uplynutí horeuvedených termínov. Na štarte bude registrácia možná len v prípade voľnej kapacity (usporiadateľ negarantuje pre prihlásených v deň pretekov účastnícke benefity).

Dôležité upozornenie:

Pretekár si musí na prezentáciu pred štartom pretekov priniesť doklad totožnosti (prípadne kartičku poistenca) a podpísaný „Súhlas dotknutej osoby“, ktorý obdrží ako súčasť potvrdenia o registrácii na svoj email po zaplatení štartovného. Po skontrolovaní totožnosti a odovzdaní podpísaného súhlasu bude účastníkovi vydané štartovné číslo.
Pretekár, ktorý sa zúčastňuje všetkých podujatí a súhlas dotknutej osoby odovzdal pred 1.kolom ZBS sa na ďalších pretekoch preukazuje svojim štartovným číslom, s ktorým štartuje vo všetkých 4 kolách (ďalší súhlas dotknutej osoby už nie je potrebný)
Prevzatím štartovného čísla účastník potvrdzuje, že sa zúčastňuje pretekov na vlastnú zodpovednosť. Zároveň prehlasuje, že bude dodržiavať návštevný poriadok TANAPu a pokyny organizátorov.

Pridaj komentár