26. marca 2017 Komentáre (0) Archív podujatí

KE.CY Joyduro-7.10.2017.

KE.CY – košické cyklotraily a BIKE PARK Červený Breh vás srdečne pozývajú na nultý ročník Enduro pretekov na Košických cyklotrailoch. Čaká vás 5 meraných rýchlostných skúšok na našich cyklotrailoch (Lesmir, DrzKlopka, Zlatohuba, Bedla a SuRAWy) a zaverečná jazda, ktorá bude končiť na dualke Červený Breh.

Registrácia: v sobotu rano 7.10.2017 od 8.00 – 9.00 na Cervenom Brehu, pocet ucastnikov je obmedzeny na 30

Prihlásenie: email: kosicke.cyklotraily@gmail.com (uviest meno a tel. cislo).

Jazdci do 18 rokov budu potrebovat vopred podpisane prehlasenie bikera (dokument posleme na poziadanie cez vyssie uvedeny mail).

Štartovné:  5 EUR, v cene bude pivo (alebo kofola) a gulas na CB.

Jazdci startuju na vlastne riziko (prehlasenie sa bude podpisovat pri registracii), je potrebne mat bicykel v dobrom technickom stave, helma a minimalne kolenne chranice su povinne. Ide o priatelsky merany pojazd (Joyduro!), ziadne trhanie rekordov, takze prosim prisposobit rychlost povahe a stavu vozovky 🙂 ale najma svojim silam a schopnostiam.

Na Cervenom Brehu zacinaju o 13:00 Dual Slalom preteky King of Red Hill (KORH), takze niekedy popoludni sa obe partie stretnu na dualke kde si pozrieme finalne jazdy KORHelov. Po vyhlaseni vitazov vas caka nenormalna zurka, miste hudbicka na reprakoch so zvukovym vytlakom Titanicu, video projekcia a samozrejme pifko a ine pochutiny 🙂

Pridaj komentár